• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Воскресенье, 21 Июль 2019 00:00

Сотні фактів: у КВУ заявили про масову незаконну агітацію у «день тиші» і у день виборів

Загрузка...

Радіо Свобода

21 липня Україна обирає новий парламент

Радіо Свобода


Голова Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що під час передвиборної кампанії спостерігалася масова незаконна агітація у «день тиші» і безпосередньо у день виборів.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Основні тенденції на дочасних парламентських виборах: масова незаконна агітація у день виборів та різке збільшення агітаційних матеріалів за останню ніч та ранок напередодні дня виборів. Ми спостерігаємо появу нових агітаційних матеріалів, зокрема у Миколаєві. Це сотні фактів, що надійшли на наші гарячі лінії" — сказав Кошель.

Читайте також:
Явка виборців, порушення та хід голосування: як проходять вибори в Раду — онлайн

За його словами, зафіксовані факти, коли члени виборчої комісії були одягнені у футболки з брендом або кольором певної партії чи мали на одязі прикріплені значки із зображенням.

Кошель наголосив, що всі ці факти є агітацією.

"За кожен борд, футболку, листівку передбачено відповідальність, штрафи. Україні вкрай необхідні прецеденти притягнення до відповідальності за незаконну агітацію у день виборів та "день тиші". Такі дії є неповагою виборців та демократичних стандартів виборів", — сказав він.

Нагадаймо, що 21 липня в Україні проходять вибори до Верховної Ради.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/vibori-u-kvu-zayavili-pro-masovu-nezakonnu-agitaciyu-v-den-tishi-novini-ukrajini-50033243.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

Вход