• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Воскресенье, 21 Июль 2019 00:00

У Дніпрі біля дільниці продавали смаколики по 5 копійок

Загрузка...


В Дніпрі поблизу кількох виборчих дільниць спостерігачі виявили намети, в яких продавали печиво по 5 копійок і наливали воду.


Про це повідомляє Громадянська мережа


Символіки партій чи кандидатів поблизу точок з дешевими солодощами спостерігачі “Опори” не виявили.


Відзначається, що поліція склала акти за фактом незаконної торгівлі.


Водночас користувачі соцмережі Facebook повідомляли, що продавці з намету агітували за одного з кандидатів, а поліція, яка приїхала на виклик, просто купила дешевих пиріжків і поїхала.
У прес-службі поліції Дніпропетровської області у коментарі “Українській правді” сказали, що пиріжки і печиво поблизу виборчих дільниць продають законно.


“Поліція на місце виїхала. Відповідно перевірила цю інформацію, перевірила цих осіб, які здійснювали цю торгівлю. У них є всі дозволи для цього. Будь-якої агітації вони не проводили. Однак, у зв’язку з тим, що ця інформація була нами виявлена, матеріали все одно були зареєстровані до Журналу єдиного обліку. Це некримінальне і не адміністративне провадження, просто зареєстровано”, – сказала речник поліції Дніпропетровської області Анна Старчевська.


Чоловік біля одного з наметів розповів, що вирішив роздати за безцінь свій товар, щоб у день виборів зробити людям свято.


“Безкоштовно ж неможна, бо будуть думати, що ми за когось агітуємо. Але ні. Я працю сам від себе, ні до кого не прив’язуюсь. От вирішив скористатись сьогоднішнім днем”, – сказав чоловік, який назвався Олександром Петровичем.Раніше ми писали, як Олег Ляшко проголосував і помолився в монастирі за Україну.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/u-dnipri-bilia-dil-nytsi-prodavaly-smakolyky-po-5-kopiyok/”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

Вход