• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Пятница, 19 Июль 2019 00:00

"Газпром" проти "Нафтогазу": суди Європи встали на бік України

Загрузка...

Апеляційний суд Амстердама (Нідерланди) відхилив скаргу російської компанії "Газпром" про примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу.

Таким чином, суд підтвердив свої повноваження у справі про визнання і примусове виконання рішення арбітражу на території країни, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У цей же день Окружний суд Люксембургу також прийняв рішення на користь НАК "Нафтогаз України".

Новини
"Нафтогаз" залучив США до суду з "Газпромом": з’явилося рішення на користь України

Зокрема, судді відхилили скаргу "Газпрому" і підтвердили арешти щодо російської компанії на території країни в рамках примусового виконання рішення Стокгольмського арбітражу.

Апеляційний суд Амстердама і Окружний суд Люксембургу відхилили скаргу "Газпрому"

Апеляційний суд Амстердама і Окружний суд Люксембургу відхилили скаргу "Газпрому"

Нагадаймо, що 28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітражний трибунал виніс рішення на користь НАК "Нафтогаз України" із більшості важливих питань у суперечці з "Газпромом".

2 березня у "Газпромі" заявили про намір розірвати чинні контракти з "Нафтогазом". У російській компанії аргументували, що Стокгольмський арбітраж нібито керувався подвійними стандартами, а рішення суду порушує інтереси сторін.

Водночас у НАК наголосили, що розірвати контракт "Газпрому" в односторонньому порядку юридично неможливо.

30 травня "Нафтогаз" розпочав процес стягнення із російського газового монополіста боргу. Зі свого боку швейцарська влада уже вжила відповідних заходів щодо активів "Газпрому" на території країни.

5 червня Нідерландський суд задовольнив клопотання "Нафтогазу" про арешт часток російського газового монополіста у його нідерландських дочірніх компаніях.

Як повідомляв OBOZREVATEL, НАК "Нафтогаз України" розпочав реалізацію "плану Б", який передбачає компенсацію збитків через будівництво "Північного потоку-2".

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Стокгольмське рішення по газу" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/gazprom-proti-naftogazu-sudi-evropi-vstali-na-bik-ukraini.htm”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

Вход