• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Четверг, 18 Июль 2019 00:00

Сенатор США звернувся до ФБР через російський застосунок для "зістарювання" людей FaceApp

Загрузка...

Лідер демократів в сенаті Чак Шумер вважає, що застосунок для обробки фотографій FaceApp, представляє загрозу національній безпеці США. Таку думку Шумер висловив у листі, який надіслав директору ФБР та Федеральної торгової комісії США.

Документ сенатор опублікував в Twitter. Він підкреслив, що "мільйонам американців", які завантажили FaceApp, довелося "надати повний і беззастережний доступ до своїх особистих фотографій і даних".

Той факт, що штаб-квартира розробника знаходиться в Росії, особливо турбує Шумера. На його думку, це викликає питання про те, як і коли компанія надає дані користувачів іншим компаніям та іноземним урядам.

"Я прошу ФБР з’ясувати, чи можуть дані мільйонів американців, які завантажили приватну інформацію до FaceApp, опинитися в руках російського уряду або пов’язаних з ним компаній", — йдеться в листі.

Якщо такий ризик існує, спецслужба повинна провести його оцінку і зробити кроки, а Федеральна торгова комісія також повинна публічно попередити американців про ризик використання їхніх даних розробником FaceApp, вважає сенатор.

BIG: Share if you used #FaceApp:

The @FBI & @FTC must look into the national security & privacy risks now

Because millions of Americans have it used

it’s owned by a Russia-based company

And users are required to provide full, irrevocable access to their personal photos & data pic.twitter.com/cejLLwBQcr

— Chuck Schumer (@SenSchumer) 18 липня 2019 р.

FaceApp з’явився в 2017 році. Програма використовує технології штучного інтелекту, завдяки яким користувачі змінюють завантажені фотографії, роблячи зображених на них людей молодше або старше. Крім цього, можна змінювати стать, колір волосся, а також додати татуювання або макіяж. Минулого тижня інтерес до застосунку раптово виріс на тлі так званого FaceApp Challenge — користувачі соцмереж масово викладали свої фото, оброблені в програмі.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/senator-ssha-zvernuvsya-do-fbr-cherez-rosiyskiy-zastosunok-dlya-zistaryuvannya-lyudey-faceapp-317807_.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

Вход