• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Четверг, 18 Июль 2019 00:00

ЗНО з англійської може стати обов’язковим для вступу

Загрузка...

Міністерство освіти і науки розробило та схвалило на засідання Колегії МОН Концепцію розвитку англійської мови в університетах, повідомляє Освіта.ua.

5373 001 e

Документ, зокрема, передбачає обов’язкове володіння вступниками англійською мовою при вступі до закладів вищої освіти на рівні не менш як В1.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, однією з основних проблем англійської в університетах є рівень, з яким у виші потрапляють вступники, оскільки він є надзвичайно різним.

Це водночас шкодить обом групам – і студентам з низьким рівнем, які не встигають за програмою й не можуть нормально її засвоювати, так і сильним студентам, які страждають від політики «орієнтації на слабшого».

Через це у Міністерстві освіти пропонують забезпечити вхід в університет на рівні В1 усіх студентів на початку навчання. Ціль – до 2023 року всі студенти мають оволодіти мовою на відповідному рівні.
Для цього концепція передбачає, що до 2023 року рівень володіння англійською на рівні В1 буде обов’язковим під час вступу на бакалавра.

Для реалізації цієї мети у Міністерстві освіти пропонують впровадити проходження вступниками обов’язкового «скринінгового» тесту з англійської мови всіма абітурієнтами з метою встановлення рівня володіння мовою.

Якщо рівень володіння англійською у вступника буде нижче В1 це не позбавить його права брати участь у конкурсі на вступ до закладу вищої освіти в звичайному режимі, але такі абітурієнти до початку навчального року (до 1 вересня або до 1 жовтня) повинні будуть пройти мовний інтенсив для досягнення рівня В1.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/53308-zno-z-anhliiskoi-mozhe-staty-obov-iazkovym-dlia-vstupu”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

Вход