• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Четверг, 28 Сентябрь 2017 16:27

Ask not what your country can do for you - ask what you can do for your country

Загрузка...

Ті, хто чує в собі сили і бажання стати реальним учасником масштабних перетворень, які відбуваються в державі, - долучайтесь. Ми, як і обіцяли, розпочали конкурсний набір нових кадрів на державну службу.

Можна просто спостерігати за тим, що відбувається в державі, чекати, що хтось щось змінить, критикувати владу за те, що щось не відбувається не так. А можна стати самому учасником процесів підготовки та ухвалення важливих державних рішень, реалізації реформ, розвитку держави. Кожен робить цей вибір для себе. Я свій вибір зробив і дуже б хотів, щоб поруч зі мною, в Кабміні, в міністерствах, у всіх державних органах стало більше справжніх лідерів змін, професіоналів з сучасним мисленням, чесних і відданих державі, мотивованих відбудовувати державу та реалізувати себе. Ті, кому так само, які мені, близькі слова Джона Ф. Кеннеді "Ask not what your country can do for you - ask what you can do for your country", приєднуйтесь!

#НоваДержавнаСлужба #СтавайЛідеромЗмін

По ситуації в Калинівці. На складах ще триває тління боєприпасів, вибухи практично припинились.

Загалом, ситуація під контролем: триває повітряна розвідка з метою подальшого застосування літаків для локалізації осередків займань, піротехніки починають розміновувати 5-кілометрову зону, люди повертаються в дальні села. І найголовніше - в місця збору допомоги вінничани навезли величезну кількість їжі, засобів гігієни, ковдр та безлічі інших, таких необхідних евакуйованим людям речей. Українці вкотре доводять: які б диверсії не влаштовував ворог, яка б біда не ставалась, ніщо не здатне подолати силу справжнього українського духу!

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход