• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Четверг, 21 Сентябрь 2017 09:51

СБУ під мене капає, тому думайте, що говорите телефоном

Загрузка...

Знайшов прямі контакти слідчого СБУ, який веде "нашу" справу щодо "розголошення державної таємниці". Ну ви пам'ятаєте, що до редакції "Українська правда" співробітник СБУ приносив лист.
Дай, думаю, зателефоную Костуку М.С., поговоримо. Бо хтось аж так намагається навішати на нас ярлик "5 колона" за розголошення "сєкрєтного сєкрєта". "Чому ви не йдете на співпрацю з СБУ?" - обурюються окремі користувачі ФБ.
Зідзвнився зі слідчим. Каже, що мені потрібно якнайшвидше прийти. Угу, через 8 місяців...
Ну, добре, а який там у мене статус? "Свідок". А ви отримували дозвіл на прослуховування наших телефонів. "Не можу говорити, приходьте".
От тепер не знаю, що друзям казати. Бо в січні попередив їх: там СБУ під мене капає, тому думайте, що говорите телефоном. І вони почали переказувати привіт офіцеру СБУ, коли телефонували мені) Але з часом якось забули про це. Може офіцер образився і вирішив нагадати про себе? Коротше, друзі, як телефонуєте мені, то не забувайте переказувати привіт доблесним захисникам!)))

Уже майже тиждень намагаюся дізнатися: то де ж у моєму тексті була та "таємна таємниця", оприлюднення якої завдало шкоди нацбезпеці? І ніхто не може вказати: ось у цьому реченні, у цьому рядку, у цьому абзаці. "суслика в поле видишь? нет? он есть!"
Натомість мені пояснили, чому СБУ почало хвилюватися щодо "розкриття державної таємниці" через 8 місяців після публікації на УП. Ніби чекали на висновки експертів: а чи є в статті УП "державна таємниця". І ось на це пішло кілька місяців!
Я не знаю: сміятися чи плакати від такої оперативності спеців...
Але інші джерела переконують, що причина в іншому. Що Петро Порошенко образився на статтю про його "гастролі", і спецам довелося згадали про "розкриття держтаємниці" 8-місячної давнини.

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход