• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Воскресенье, 10 Сентябрь 2017 09:16

Вчора ФК "НИВА-В" зіграв в рамках 11 туру Чемпіонату України

Загрузка...

ФУТБОЛ БЕЗ ПРАВИЛ

Вчора ФК "НИВА-В" зіграв в рамках 11 туру Чемпіонату України проти ФК "Агробізнесу", матч відбувся у Волочиську. Віце-президент федерації футболу України Олег Собуцький, він же почесний президент ФК "Агробізнес" у своєму інтерв'ю обіцяв, що не користуватиметься своєю посадою у федерації. Але сталося інше.

Арбітром матчу назначають працівника ФФУ Дороша В.:
- 2 хв. матчу призначив пенальті у наші ворота, 0:1;
- у першому таймі показав 3 жовті картки у дуже спірних моментах (всього за матч 6 карток);
- 3 хв. другого тайму видалення нашого гравця;
- усі спірні моменти гри віддавав супернику;
- при дуже брудній грі та симуляції футболістів ФК "Агробізнес" навіть не робив їм зауваження.
При чисельній перевазі суперника наші гравці проявили мужність та спортивний характер, намагалися зрівняти рахунок матчу. Нам не соромно за таку поразку!

В нас багато проблем в команді і ми вміємо програвати. Але цинізму, який відбувався на футбольному полі, я ще не бачив. Коли я в особистому спілкуванні з паном Собуцьким вказав на недоліки судді, він почав нервувати і говорити образливі слова в сторону нашого президента клубу Василь Вовк. А коли почав вигукувати перед вболівальниками, що Василь Васильович має відношення до розстрілів на Майдані та працював на Януковича, я зрозумів, що спілкуюся з неадекватною людиною.

Павелко Андрій Васильович, зверніть увагу на представників своєї команди та на те, що відбувається у ПФЛ. Я дуже добре розумію поведінку фанатів ФК "Металіста" під час фіналу чемпіонату, які виражали протест проти суддівської корупції, і це не стосується фінального матчу, а всього чемпіонату. Нам брати приклад?

Події з позбавленням громадянства і приїздом Саакашвілі показують, що влада вкрай перелякана і боїться не те що пуку, а навіть чиху опозиції. І тим своїм страхом влада зробила з Саакашвілі рятівника української нації. Опозиція ж намагається по повній програмі використати владні страхи. Тим більше, що Саакашвілі, навіть якщо йому й повернуть громадянство, не зможе балотуватися в Президенти через відсутність 10 років проживання в Україні, що цілком задовольняє лідерів опозиції, які самі горять бажанням посісти цей пост.

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход