• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Суббота, 09 Ноябрь 2019 00:00

У парламенті кажуть, що секс-скандаліст Яременко заяви про відставку не подавав

Загрузка...

Об этом сообщает newsinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Скандальний нардеп від "Слуга народу" Богдан Яременко не подавав заяву про звільнення з посади голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Про це повідомляє НВ. Так, в апараті Верховної Ради заявили, що даних про таку заяву "слуги" не знайдено

"За результатами розгляду запиту інформуємо, що в базі даних автоматизованої системи документообігу Верховної Ради України така інформація відсутня", – йдеться в документі.

Нагадаємо, що Яременко втрапив у секс-скандал: замовляв повію під час голосування у Верховній Раді (згодом виявилося, що до подібного нардеп вдавався неодноразово). Прикметно, що спершу "слуга" брехав про те, що навмисно влаштував "провокацію", відтак був змушений вибачитися "перед усіма, кому своїм необдуманим вчинком створив проблеми: від дружини й дітей до фракції та президента".

Три парламентські фракції закликали Верховну Раду переглянути доцільність перебування секс-скандаліста на високій посаді. Голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія назвав три можливості покарання свого колеги, але наголосив, що, на його думку, Яременко має облишити крісло голови парламентського комітету. Відтак секс-скандалістові таки довелося написати відповідну заяву. Одначе при цьому "слуга" зазначив, що передасть її голові Верховної Ради Дмитрові Разумкову лише в тому разі, якщо відставку підтримає фракція.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1573142266-u-parlamenti-kazhut-shcho-seks-skandalist-yaremenko-zayavi.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход