• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Понедельник, 04 Декабрь 2017 00:00

"Ящик" рулить: поповнення в рядах політичних шоу

"Ящик" рулить: поповнення в рядах політичних шоу
Загрузка...

Об этом сообщает vitchizna.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Ящик» рулить: поповнення в рядах політичних шоу.

Після закриття програми Шустера не створився вакуум свободи слова. Навпаки, політичні шоу розквітли новими барвами – лише подивіться, скільки їх зараз:

— «Народ проти» на каналі Димінського ZIK

— «Право на владу» на каналі Коломойського «1+1»

— «Свобода слова» на каналі Пінчука ICTV

— «Суботній політклуб» на каналі Яценюка «Еспресо»

А вчора дебютував ще й «Український формат» на каналі Мураєва-Рабіновича News One.

На каналі Ахметова «Україна» без політичних шоу – останній раз тут виходило шоу «Дуель» (адаптоване, до речі, з Росії) ще за часів президентства Ющенка. При Порошенко канал прославився, як відомо, програмою «У ритмі спорту» з дружиною президента.

На каналі Фірташа-Льовочкіна «Інтер» було «Чорне дзеркало», але зачинилося в квітні цього року, а ведучий Кисельов встиг перейти на «Прямий». Проте можете не сумніватися, до виборів на цьому каналі неодмінно з’явиться якесь політичне шоу.

На «5-тому каналі» Порошенка є скромніші, проте частіші та з більш фаховими розмовами, випуски «Час. Підсумки дня».

Взагалі, ринок політичних шоу в Україні продовжує активно формуватися, розвиватися і бути по-справжньому конкурентним. Адже бенефіти привабливі – за участь окремих політиків у шоу можна брати чималі гроші, особливо за надання їм ексклюзивних умов, а також маніпулювати думкою глядача в інтересах замовника.

Власне, будь-яке політичне шоу – це чіткий барометр політичного курсу власника медіа. Ми бачимо, які яйця і в які корзини, він розкладає.

Нам потрібна ще більша свобода слова, ще більший плюралізм думок. Тому я за те, щоб на кожному каналі було своє політичне шоу. Шоу маст гоу он!

Olexiy MINAKOVДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1510829887--yashchik-rulit-popovnennya-v-ryadah-politichnih-shou.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход