• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Понедельник, 25 Сентябрь 2017 05:53

На святі села Ясногородка громада передала подяку нардепу Руслану Сольвару

На святі села Ясногородка громада передала подяку нардепу Руслану Сольвару
Загрузка...

Село Ясногородка Макарівського району на Київщині 21 вересня святкувало свій день народження. У Будинку культури на святкові урочистості зібралися чи не всі мешканці села. Для них місцеві творчі колективи підготували яскравий концерт. До привітань приєднався й народний депутат ВРУ Руслан Сольвар.

Цього дня крім святкових пісень зі сцени звучали слова подяки місцевим героям: учасникам антитерористичної операції, воїнам-інтернаціоналістам, учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС та іншим. Глядачі аплодували та дякували кожному, хто піднімався на сцену. Адже саме ці мужні чоловіки ціною свого життя і здоров’я захищали й захищають майбутнє України.

Крім цього на святі урочисто відзначили подяками активних громадських діячів села та творчі колективи.


Команда депутата Руслана Сольвара також із задоволенням приєдналася до привітань громади. Вручили подяки заслуженим працівникам. Привітали із золотим весіллям за гідний приклад молодому поколінню місцеве подружжя Івана Михайловича та Катерину Федотівну Іванойко.


Також на святі громада відмітила старання та вклад народного депутата Руслана Сольвара, передала подяку за турботу та фінансову підтримку села.

Після завершення офіційної частини та привітань пройшла яскрава концертна програма за участю творчих колективів.

Довідка

Село Ясногородка розташоване в південно-східній частині Макарівського району на Київщині. Це одне з найстаріших сіл району, його історія ведеться ще з XI століття.

У польських архівах збереглися відомості про село під назвою Довгобродка, що залишилося пустувати після татарської навали. Як вказано в документах, його мешканці після вигнання орди відновили село вже під назвою Ясногородка. В той час село належало родині Богушів-Гулькевичів, а в 1585 році село продали княжні Корецькій з дому Ходкевичів.
Є перекази про те, що поселення виникло на Ясній Гірці або Ясній Поляні, навколо якої був ліс. Від тієї Ясної Гірки й походить назва села Ясногородка.

На сьогодні у селі Ясногородка проживає майже півтисячі мешканців.

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход