• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Среда, 26 Октябрь 2016 13:02

Міністр оборони Полторак для боротьби з корупцією призначив Тростинського

Загрузка...

Міністр оборони України Степан Полторак для боротьби з житловою корупцією в Міноборони призначив радником Руслана Тростинського. Він є представником Всеукраїнської спілки безквартирних офіцерів України (ВСБО) по західному регіону.

В колах ВСБО Тростинського знають як досвідченого, обдарованого, принципового менеджера і активіста. Він неухильно обстоює інтереси безквартирних військових родин, а саме у Львові і на Львівщині ситуація з безквартир’ям офіцерських сімей є критичною і вимагає дій. (Власне, як і в інших регіонах України – авт.)

 

Євген Пінчук - голова Всеукраїнської спілки безквартирних офіцерів України та Руслан Тростинський (праворуч) - радник Міністра оборони України

Призначення Тростинського радником на громадських засадах відбулося після того, як наприкінці вересня безквартирні військовики спільно з обєднаннями воїнів АТО, провели прес-конференцію в УНІАН.

Далі всю інформацію про корупційні порушення в МО, активісти спрямували на Міністра оборони Степана Полторака. Після цього Міністр оборони призначив зустріч з активістами, перебіг якої було викладено на Фейсбук головою ВСБО Євгеном Пінчуком.

https://www.facebook.com/mestovstrechida/posts/648620481965610

В колах ВСБО і громадських організаціях воїнів АТО побутують різні погляди на боротьбу з корупціонерами https://www.rbc.ua/ukr/news/korruptsiya-pokupke-zhilya-voennyh-tormozit-1442481878.html .

Так, приміром, голова ВСБО, керівник ГО «Доступне житло – Київ» Євген Пінчук бачить розв’язання корупційних негараздів через економічний прорив. Він за фахом економіст, сам будує житло для військовиків. Тож знайомий не лише з економічною теорією, але й з практикою. Пінчук переконаний, що економічне відродження України почнеться саме з будівництва в Міноборони, тобто в процесі спорудження необхідної кількості квартир для сімей військовиків ЗСУ, а також молодих українських родинЗАПУСТИТЬСЯ УКРАЇНСЬКА ЕКОНОМІКА, АДЖЕ ОЖИВУТЬ СУМІЖНІ З БУДІВНИЦТВОМ ПРОМИСЛОВІ СЕКТОРИ.

http://www.unian.ua/common/1201423-dostupne-jitlo-tse-50-ukrajinskogo-schastya.html

Впродовж останнього року Євген Пінчук неодноразово виступав у ЗМІ, популяризуючи теорію економічного та фінансового мультиплікаторів (мультиплікатор Кейнса – авт.), державно-приватного партнерства (популярним є у ФРН та інших успішних країнах). Пінчук також брав безпосередню участь у проектах і в русі громадських організацій роботодавців.

З поглядами Пінчука солідаризується позиція іншого активіста цієї громадської команди – Сергія Самарцева. Він є членом Громадської ради при Міноборони України та відомий в колах офіцерів ЗСУ і Міноборони як послідовний борець за права безквартирних офіцерів. http://economics.unian.net/realestate/1125808-programma-po-obespecheniyu-voennoslujaschih-jilem-v-2015-godu-provalena-ekspert.html

В лавах цієї громадської команди є і представники інших регіонів України, зокрема, йдеться про Одеський регіон і лідера тамтешніх бездомних офіцерів - Валерія Дехтяра, який також взяв участь у минулій прес-конференції в УНІАН та розповів журналістам про проблеми безквартирних офіцерів в м. Одеса.

Отож, саме ця громадська сила (до неї входять - економісти, промисловці, безквартирні офіцери ЗСУ, активісти Добробатів та воїни АТО з лав ЗСУ) в середині цього літа анонсувала початок Солдатського аудиту всього витраченого ресурсу та побудованого житла за останні 2 роки.

І саме ця команда останніми днями заявила про співпрацю з керівництвом Міноборони і особисто з головою Оборонного відомства. У форматі активної протидії діям корупціонерів і виконання такого собі «плану Маршала для Міноборони» .

На разі активісти ВСБО та Громадських організацій воїнів АТО з інтересом чекають на кроки самого Міністра оборони. Адже у файлах, котрі минулого тижня передано було в Міноборони http://rezzonans.in.ua/item/39753 , міститься інформація, яка потягне не на одне антикорупційне розслідування. Разом з тим, повернення неефективно витрачених коштів (призначених для будівництва квартир, таких потрібних бездомним офіцерам – авт.) може кардинально змінити всю будівельну картину в МОУ.

Отож - допомогати Полтораку в цьому буде саме Руслан Тростинський, а від учора – Радник Міністра оборони України.

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход