• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Четверг, 16 Январь 2020 00:00

Де живе найбільш злісний боржник аліментів в Україні? - Подробиці

Загрузка...

У відповіді на запит “Експресу” в Міністерстві юстиції України повідомили, що цьогоріч рейтинг неплатників аліментів очолює Житомирщина. Там же зареєстрований і найбільш злісний боржник з виплати аліментів із найвищою сумою заборгованості — 74 тисячі доларів США (майже 1 мільйон 800 тисяч гривень).


Друге місце в рейтингу злісних неплатників аліментів отримує Одеська область — за суму боргу 776 тисяч гривень. На третьому Сумська — 732 тисячі гривень.


До речі, минулоріч найбільший боржник проживав в Одеській області — він завинив своїм дітям 33 тисячі євро (879 тисяч 120 гривень), татусь з Києва боргував 724 тисячі гривень, а з Київщини — 514 тисяч₴


“Станом на початок цього року в органах державної виконавчої служби перебуває 21 тисяча виконавчих проваджень, у яких платниками аліментів є жінки”, — додають у Мін’юсті. І не платять своїм дітям в Україні не лише громадяни України. Боржниками є також 253 іноземці. Найчастіше, це громадяни таких країн: Азербайджану, Болгарії, Вірменії, Ізраїлю, Італії, Йорданії, Казахстану, Литви, Лівану, Молдови, Нігерії, Німеччини, Пакистану, Палестини, Польщі, Республіки Ємен, Таджикистану, Туреччини, Чехії.


А чи є серед неплатників аліментів депутати, міністри, судді, політики чи представники органів виконавчої влади? “Облік платників аліментів виконавчих проваджень про стягнення аліментів за місцем роботи боржника не здійснюється”, — відповіли “Експресу” в Мін’юсті.


Дякуємо, що прочитали цей текст у газеті Експрес. У нас — тільки оригінальні тексти.


Читайте також текст про антиурядові протести в Ірані


Джерело статті: “https://expres.online/podrobitsi/de-zhive-naybilsh-zlisniy-borzhnik-alimentiv-v-ukraini”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход