• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Понедельник, 04 Ноябрь 2019 00:00

Уряд і Інститут майбутнього паралельно розробляють KPI для глав областей - Юрій Голік

Загрузка...

Міністр кабінету міністрів Дмитро Дубілет провів нараду, присвячену визначенню критеріїв, за якими буде оцінюватися робота глав обласних державних адміністрацій.

Об этом сообщает http://blogs-exposed.com


Про це у Facebook повідомляє радник прем’єр-міністра Юрій Голик.


За його словами, документ, в якому будуть вказані KPI (ключові показники ефективності — Key Performance Indicators) для глав областей, паралельно розробляє і Інститут майбутнього.


"Зараз виразних критеріїв оцінки глав областей не існує. Параметри, за якими їх оцінювали раніше, не перебувають у прямому і безпосередньому їх впливі", — зазначив Голик, який був радником голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка.Так, за словами Голика, губернатори звітують про середній рівень зарплат в областях, тоді як не мають впливу на нього.


"Або рівень заборгованостей по заробітній платі. Велика частина такої заборгованості — це держпідприємства. Саме ті, які ОДА не підкоряються. Як на зниження рівня заборгованості може вплинути губернатор?", — зазначив радник глави Кабміну.


Також, на думку Голика, губернатори не можуть впливати на рівень іноземних інвестицій.


"Інвестиції умовного ГЗК або Арселору не залежать від губернатора, крім випадків, коли він не в собі, і дзвонить топ-менеджменту з "проханнями" заплатити більше податків, виділити гроші на щось або погрозами надіслати перевірку. Насправді ніякої перевірку він надіслати не може", — пише Голик.


Він вважає, що необхідно визначилися, за якими показниками — абсолютним або відносним — оцінювати губернаторів.


"Умовна Дніпропетровська область і показник 1000 одиниць. Умовна Хмельницька область і 100 одиниць. У наступному періоді 1100 у Дніпропетровській і 300 у Хмельницькій. Лідер не змінився, але зростання в першому випадку 10%, а в другому в 3 рази", — написав Голик.


Він зазначив, що необхідно розробити пріоритети в роботі глав областей, наприклад, який відсоток власних доходів обласного бюджету повинен йти в бюджет розвитку, на що витрачати гроші.


"Пріоритетом має стати скорочення черг в дитячі садки, бо ОДА може і повинна будувати нові дитячі садки. Рівень конкуренції в торгах, де замовником є ОДА або її структурних підрозділів. Виключно абсолютний показник, який показує відкритість торгів. При цьому повинен бути базовий набір з декількох показників і окремі для областей, що мають свою специфіку, щоб не порівнювати в результаті незрівнянні речі", — сказав радник прем’єр-міністра.Як повідомляв Голик раніше, в Києві планується проведення форуму жителів Луганської області, готових відроджувати інфраструктуру регіону.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/regional-policy/2019-11-04/pravitelstvo-i-institut-buduschego-parallelno-razrabatyivayut-kpi-dlya-glav-oblastey---yuriy-golik/179174”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход