• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Понедельник, 04 Ноябрь 2019 00:00

На Вінниччині землетрус відміняється

Загрузка...

Багато ЗМІ почали публікувати інформацію, що скоро в Україні відбудеться сильний землетрус і його можуть відчути вінничани. Проте сейсмолог Олександр Кендзера зауважив, що території України не можна спрогнозувати, коли саме буде землетрус. Кореспондентка Vlasno.info вирішила перевірити цю інформацію та дізналася, де взяли карту можливих землетрусів, яку нещодавно поширили в медіа.

Об этом сообщает http://bloggertrail.com

Заступник директора Інституту геофізики НАН України Олександр Кендзера каже, що на території України не можна спрогнозувати, коли буде землетрус.

– Те, що було написано в газетах та виданнях про землетрус – не правда. Прогнозують майбутні землетруси будівельники та проектувальники, щоб знати, де можуть бути максимальні поштовхи. І як потрібно будувати споруди чи атомні станції, щоб при землетрусах вони не зруйнувалися, – розповідає пан Олександр.

Останні землетруси в Україні проявилися в 1940, 1977, 1986 1990 роках і їх відчували більшість українців. Сейсмолог Олександр додав, що сильні землетруси можуть бути лише у зоні Вранча, тобто Карпатах, і західній частині Одеської області та Криму.

– Розумні країни не витрачають кошти на прогнозування землетрусів. Для того, щоб захиститись від землетрусів, необхідно будувати міцні станції, мости, будинки, які не руйнуються при сильних поштовках, –повідомив Олександр Кендзера.

1-235815-xJ6u9gX5.jpg 1

Фото:my.ua


Джерело статті: “http://vlasno.info/suspilstvo/dopomoga/tochka-zoru/item/32569-na-vinnychchyni-zemletrus-vidminiaiet”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход