• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Пятница, 20 Сентябрь 2019 00:00

У нас є свої таємниці. Пристайко заявив, що Трамп не тиснув на Зеленського

Загрузка...

МЗС України

Об этом сообщает http://mislinemisli.top

Володимир Зеленський та Вадим Пристайко

МЗС України


Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що президент США Дональд Трамп не тиснув на президента України Володимира Зеленського під час телефонної розмови.

Про це повідомляє Громадське.

Глава дипломатичного відомства вважає, що Україну намагаються втягнути в протистояння між республіканцями та демократами в США.

«Ті люди, які займаються українсько-американськими відносинами, розуміють, що ми завжди намагалися цінували допомогу від обох партій, ця допомога дозволяла нам гарантувати, що зі зміною адміністрації в нас не зміняться пріоритети у відносинах з США», — сказав міністр.

За його словами, Україна цінує підтримку президентів США, Конгресу, але це не означає, що українська влада хоче допомогти якійсь партії, якщо навіть і могла «в теорії» це зробити.

"Я хочу сказати, що ми незалежна держава, у нас є свої таємниці", — сказав Пристайко.

Читайте також:

Тривожний дзвінок. Як телефонна розмова Трампа обернулася скандалом у США і до чого тут Україна

Міністр зазначив, що Зеленський має право, щоб зміст його розмови з іншим президентом залишився в таємниці, а американські слідчі мають повне право «отримувати» цю інформацію в США.

«Я знаю, про що була розмова, і я думаю, що ніякого тиску не було. Була розмова, розмови бувають різні, лідери мають право обговорити всі проблеми, які існують. Ця розмова була довгою, була дружня, і вона торкалася багатьох питань, іноді на які треба було мати доволі серйозні відповіді», — сказав Пристайко.

За даними джерел Washington Post, співробітник американської розвідки подав офіційну скаргу своєму керівництву в зв’язку з обіцянкою Дональда Трампа, яку він дав під час телефонної розмови з неназваним іноземним лідером.

У свою чергу сам Трамп заявив, що повідомлення про те, що він може розкрити секретну інформацію, є черговою «фейковою новиною».

За непідтвердженими даними, розмова Трампа, яка насторожила розвідку, стосувався України.

Американська преса пов’язує скандал з розслідуванням передбачуваних спроб Білого дому вплинути на офіційний Київ для прискорення розслідування у справі Burisma. До ради директорів української газодобувної компанії раніше входив Хантер Байден — син Джо Байдена, ймовірного конкурента Трампа на виборах 2020 року.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/pristayko-zaperechuye-shcho-tramp-tisnuv-na-zelenskogo-novini-ukrajini-50043974.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход