• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Вторник, 13 Август 2019 00:00

Суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Труби

Загрузка...
НАБУ зобов’язали відкрити справу проти Труби

Солом’янський райсуд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро України відкрити кримінальну справу щодо керівника Держбюро розслідувань України Романа Труби. Відповідну ухвалу суду було оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.

Позивач подав у суд скаргу на бездіяльність НАБУ та невнесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальне правопорушення.

Він зазначив, що подав заяву на ім’я директора НАБУ Артема Ситника з проханням внести відомості до ЄРДР та розпочати кримінальне провадження за ознаками вчинення Трубою правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 382 Кримінального кодексу (невиконання судового рішення). За словами позивача, Труба, незважаючи на ухвалу Шевченківського райсуду Києва, не відкрив кримінального провадження за заявою.

Але Ситник таких відомостей не вніс.

Позивач просив суд визнати протиправною бездіяльність директора НАБУ щодо невнесення відомостей до ЄРДР за заявою в порядку ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, зобов’язати його внести ці дані до реєстру та почати досудове розслідування.

Представник НАБУ в суд не з’явився і надав через канцелярію пояснення, у яких просив відмовити в задоволенні скарги.

Суд задовольнив скаргу частково.

"Зобов’язати уповноважених осіб НАБУ внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою [позивача] від 23 липня 2019 року", – ідеться в документі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-sud-zobov-jazav-nabu-vidkriti-spravu-proti-trubi-1191703.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход