• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Вторник, 13 Август 2019 00:00

Кучма збирає команду: у Зеленського пояснили гучне звільнення Безсмертного

Загрузка...

В Офісі президента України Володимира Зеленського заявили, що звільнення Романа Безсмертного пов’язано з формуванням більш ефективної команди в переговорному процесі по Донбасу.

Про це повідомили в прес-службі Офісу, передає УП. Нагадаймо, Безсмертний був представником України в Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на сході країни. 13 серпня Зеленський підписав указ, яким звільнив чиновника.

«Президент делегував організацію відстоювання позицій України у складному переговорному процесі другому президентові України Леоніду Кучмі.

Під його керівництвом ми поки формуємо найбільш ефективну команду, яка зможе продуктивно захищати позицію України в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську», – відповіли в Офісі на запит журналістів.

У той же час в ОП не відповіли на питання, пов’язане рішення з заявою Безсмертного про те, що Україна після загибелі чотирьох військових під Павлополем на Донбасі повинна призупинити участь в Мінському процесі до зустрічі лідерів країн «нормандського формату».Джерело статті: “http://povin.com.ua/222505-14-08.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход