• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Пятница, 12 Июль 2019 00:00

Немає справи, виклик на допит підробка? П’ятий президент викрив чергову провокацію проти нього юриста Януковича

Загрузка...
Пенршим про кримінальну справу проти Петра Порошенка повідомив сумнозвісний за діяльністю на службі Януковича Андрій Портнов. Викладені ним "факти" підхопив та доповнив шанований часопис.

Колишній президент Петро Порошенко не отримував повісток від слідчих органів, повідомляють з посиланням на прес-службу "Європейської солідарності"

"Станом на 12 липня не отримував жодних повісток від будь-яких слідчих органів. Єдиним джерелом інформації про існування такого документа є соратник Віктора Януковича Андрій Портнов, який за негласної згоди керівництва Офісу президента здійснює незаконне "кураторство" над Державним бюро розслідувань".

На 17 липня у Порошенка запланований візит у Францію до Страсбурга. Цього дня Європейський парламент обиратиме керівництво Європейського Союзу. Можливо саме з метою завадити участі п’ятого президента України в цьому важливому заході і була спрямована інформаційна провокація з "допитом". У Києві Порошенко має повернутись 22 липня.

У начебто , зазначалося, що Порошенку 17 липня о 9:30 необхідно з’явитися до начальника третього слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань Олега Корецького.

Мета виклику – участь у допиті в якості свідка у кримінальному провадженні №62019000000000713 щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському".


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/nemaie-spravy-vyklyk-na-dopyt-pidrobka-piatyi-prezydent-vykryv-cherhovu-provokatsiiu-proty-noho-iurysta-ianukovycha-286820.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход