• Контакты
  • Antikor 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!
Четверг, 11 Июль 2019 00:00

Спортивний суд ухвалив сенсаційне рішення щодо друга Путіна

Загрузка...

Спортивний арбітражний суд (CAS) у Лозанні задовольнив апеляцію віцепрем’єра Росії Віталія Мутка на довічну заборону на відвідування Олімпійських ігор.

Як повідомляється у рішенні CAS, у 2017 році комісія Міжнародного олімпійського комітету під керівництвом Самуеля Шміда не знайшла доказів прямої участі Мутка у маніпуляціях із допінг-пробами російських спортсменів під час Ігор-2014 у Сочі, але порахувала його відповідальним за те, що сталося. Нагадаймо, в той час Мутко очолював міністерство спорту РФ. МОК довічно заборонив російському чиновнику відвідувати Олімпійські ігри, проте незабаром Мутко подав апеляцію.

Віталій Мутко

Віталій Мутко

Новини
Краща легкоатлетка Росії визнала держсистему допінгу

Спортивний арбітражний суд постановив: "Апеляцію Віталія Мутка від 26 грудня 2017 року задовольнити. Рішення щодо Віталія Мутка, ухвалене виконкомом МОК 5 грудня 2017 року, скасовується".

Як повідомляв OBOZREVATEL, допінг-кат РФ розкрив підлий план Мутка щодо російських футболістів.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "допінговий скандал" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/sportivnij-sud-prijnyav-sensatsijne-rishennya-po-drugu-putina.htm”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход